Rezerwacja English flag
ul. Zyblikiewicza 1, Kraków +48 12 426 40 55

Zarezerwujstolik
  Konferencje

  Kraków swoim pięknem niezmiennie przyciąga ludzi z całego świata.

  Na przestrzeni lat Miasto Królów Polskich nie tylko nie straciło na swojej atrakcyjności turystycznej i kulturalnej, ale zyskało miano prężnie rozwijającej się metropolii. Imponująca jest liczba firm, które postanawiają osiąść właśnie w tym miejscu – od małych startupów, po wielkie międzynarodowe koncerny. W tej atmosferze, w otoczeniu zabytków i śladów historycznych, organizowane są regionalne, ogólnopolskie oraz międzynarodowe spotkania biznesowe, konferencje i sympozja, pozwalające na rozwój oraz budowanie relacji.

  Przestrzeń konferencyjna Avangardy położona jest w samym sercu Krakowa.  Lokalizacja umożliwia bezpośredni dostęp do rozbudowanej infrastruktury hotelowej oraz sieci komunikacyjnej, spełniających najbardziej wygórowane oczekiwania naszych klientów.

  Dysponujemy kilkoma salami konferencyjnymi wyposażonymi w profesjonalny sprzęt, który usprawni przebieg każdego spotkania. W naszej ofercie znajdują się rzutniki, ekrany, profesjonalne nagłośnienie oraz oświetlenie. Na życzenie Gości mamy również możliwość udostępnienia laptopa oraz projektora multimedialnego.

  Sale konferencyjne Avangardy mogą pomieścić nawet 400 osób.

  Ponadto, nasz zespół chętnie przygotuje dla Państwa bankiet czy imprezę firmową, a także inne wydarzenia kulturalne oraz rozrywkowe. Przestrzeń Avangardy doskonale nadaje się również do zorganizowania wesel oraz koncertów.

   

  LICZBA miejsc w salach przy różnych ustawieniach

  Sale konferencyjne są klimatyzowane, wyposażone w ekran, flipchart, nagłośnienie. Na życzenie Gości udostępniamy komputer oraz projektor multimedialny. Podczas trwania obrad proponujemy przerwy kawowe, obiady i kolacje.

  SalaUstawienie kinoweUstawienie konferencyjne
  Teatralna (I piętro) 240 150
  Restauracyjna duża (Parter)12070
   Restauracyjna mała (Parter) 90 50

   
   

  Szanowni Goście.

  Uprzejmie informujemy, iż w naszej restauracji organizujemy:
  – przyjęcia weselne
  – komunie
  – chrzciny
  – rauty
  – przyjęcia okolicznościowe
  – eventy

  Gości indywidualnych zapraszamy do naszych pozostałych restauracji:
  Restauracja Pod Gruszką – ul. Szczepańska 1
  Restauracja Dworek – ul. Papiernicza 2

  Zapraszamy do rezerwacji.
  Tel. + 48 695 363 520